+38 050 265 24 86   e-mail: info@wooden-home.com.ua 

Зовнішній вигляд і екстер'єр дерев'яних будинків

Якість та індивідуальний підхід до кожного клієнта - так ми працюємо

 

Для кожного з нас зовнішній вигляд є суттєвим фактором для прийняття багатьох рішень. А коли йдеться про власний будинок, то зовнішній вигляд - це більш ніж важливо.

Існує багато способів для надання приватному будинку естетичного вигляду, але тільки вміле їх поєднання з технологіями будівництва з клеєного брусу дозволить Вам створити комфортне, довговічне і стильне житло.

Спочатку, найбільш важливі деталі зовнішнього вигляду дому закладаються при розгляді ескізного проекту будівництва. Це дозволяє попередньо визначитися з базовими архітектурними формами, типами конструкцій даху, формами балконів, терас та іншим. Зараз клієнт повинен максимально докладно описати свої побажання або надати графічне зображення бажаного результату.

Після цього, при розробці робочого проекту будівництва фахівці повинні визначити оптимальні способи досягнення бажаного екстер'єру. Для цього вони створюють деталізовану специфікацію необхідних матеріалів і розробляють на основі неї 3D модель, яку клієнт при необхідності уточнює і стверджує. Дуже важливо на цьому етапі врахувати всі технологічні особливості проекту і якомога ефективніше об'єднати їх з дизайнерськими рішеннями.

Потім, при виробництві та будівництві будинку ми дуже уважно стежимо за якістю матеріалів, технологією виробництва і відповідністю розробленому робочому проекту. Увага до всіх деталей є невід'ємною складовою нашого підходу до будівництва. Ми розуміємо найвимогливіших клієнтів.Останні наші проекти

  

  

  

  

  

  

  

  

Більше наших робіт

КОНТАКТИ

77611 Україна,
Івано-Франківська обл.,
м. Калуш вул. Промислова 13

+38 (050) 265 24 86

info@wooden-home.com.ua

Адреса

JavaScript must be enabled in order for you to use Google Maps.
However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser.
To view Google Maps, enable JavaScript by changing your browser options, and then try again.