+38 050 265 24 86   e-mail: info@wooden-home.com.ua 

Технології виробництва клеєного брусу для дерев'яних будинків

Прискіплива увага якості матеріалів і дотриманню технологій - краща запорука успіху

 

Технологія виробництва клеєного брусу дозволяє надати дереву властивостей, які роблять його чи не найкращим матеріалом для будівництва приватних будинків.

Технологія полягає в склеюванні кількох спеціально відібраних і попередньо підготовлених дерев'яних дощок спеціальним клеєм і за чітко визначених умов.

По-перше, технологія ліквідує ті недоліки дерева, які характерні йому як природному матеріалу. А саме схильність до деформації і поява з часом тріщин через дії зовнішніх чинників таких як температура і вологість. Тому клеєний брус практично не змінює свою первинну форму і зберігає свій естетичний вигляд.

По-друге, завдяки стабільності своєї форми і відсутності деформацій дерева при профіліруванню брусу йому можна надати ідеально правильних форм, або ж таких, які точно відповідають побажанням клієнта. Це дозволяє проектувати складні архітектурні конструкції і реалізовувати їх з упевненістю в мінімальних відхиленнях. Тому інтер'єр і екстер'єр з клеєного брусу може бути реалізований в будь-якому стилі: від мінімалізму і хай-тек до класичних архітектурних форм.

По-третє, ця технологія дозволяє зберегти всі характерні переваги дерева як природного матеріалу. У дошках брусу безперервно відбувається процес дихання волокон дерева, що є прикладом природного кондиціонування повітря всередині приміщення. Крім цього, як відомо, дерево володіє високими теплоізоляційними характеристиками. Це дозволяє зберігати в приміщенні один температурний режим при мінімальних витратах енергії на обігрів або охолодження будинку. Економія при цьому може досягати 50%.Останні наші проекти

  

  

  

  

  

  

  

  

Більше наших робіт

КОНТАКТИ

77611 Україна,
Івано-Франківська обл.,
м. Калуш вул. Промислова 13

+38 (050) 265 24 86

info@wooden-home.com.ua

Адреса

JavaScript must be enabled in order for you to use Google Maps.
However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser.
To view Google Maps, enable JavaScript by changing your browser options, and then try again.