+38 050 265 24 86   e-mail: info@wooden-home.com.ua 

Ціни дерев'яних будинків, вартість будівництва дерев'яних будинків

 

Будівництво дерев'яних будинків - процес унікальний за своїм змістом. Маючи певний обсяг інформації про проект, можна з тією або іншою точністю визначити вартість будівництва.

Робочий проект. Розроблений робочий проект будівництва (найбільш деталізований) дозволяє розрахувати вартість будинку з похибкою не більше 2% (при стабільності курсів валют і помірної інфляції).

Ескізний проект. Вибравши ескізний проект (ескізні проекти на нашому сайті) і уточнивши певні деталі, фахівці розраховують вартість з точністю до 10%.

Модель розрахунку вартості будівництва. Нижче представлена ​​модель, яка розраховує вартість із середньою похибкою в 15%.

При цьому модель дозволяє оцінити основні фактори, які істотно впливають на вартість будівництва дому, і вибрати їх оптимальне співвідношення.

Числа в моделі без одиниць виміру означають інтегральну оцінку балами, яка відображає асортимент матеріалів на ринку, де найвищий бал означає найбільш дорогі матеріали преміум сегменту.

Потрібно враховувати, що модель побудована для розрахунку вартості житлового будинку з клеєного бруса під ключ, яка включає в себе витрати на виробництво, монтаж дерев'яного будинку і підготовку його до проживання. Однак модель не враховує витрати на доставку будинку.

Модель використовує курс 1$ = 23uah

Безплатна консультація протягом 24 годин

: 14 + 1 =

Модель розрахунку вартості будівництва

КОНТАКТИ

77611 Україна,
Івано-Франківська обл.,
м. Калуш вул. Промислова 13

+38 (050) 265 24 86

info@wooden-home.com.ua

Адреса

JavaScript must be enabled in order for you to use Google Maps.
However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser.
To view Google Maps, enable JavaScript by changing your browser options, and then try again.